Age of Empires II tek link torrent full indir download

0
124

## İmalatçı : Microsoft Games

## Web Sitesi : Üretici :

# Yorum :Zaten ilk bölümünde teknolojileri ve savaş birliklerini hem dahil izlenim büyük miktarda yükseltme ve-ahşap ve karmaşık teknolojik gelişmeyi verdi. Yani AOE-II ve tarz diğer rakipleri arasındaki temel fark da bu. Belki de bu sadece taktik ve askeri eylem için bir strateji oyunu, bir örnektir. StarCraft ve C & C ana nokta kendileri düşmanlıkların ve ayağındaki düşmanın imha bulunmaktadır. StarCraft bu neredeyse gerçek ölçekte büyük ordulara (en azından ya ustaları olarak işlev görebilir) görece az sayıda spetsialiazirani birimlerle ve Command & Conquer yapılır. Empires II Of çağında (Uygarlık sonra oldukça anımsatan) zafer kazanmak için sadece bir üç yolları olduğunu. Eğer saldırı meraklı değilseniz, tüm barış yapmak ve iyi savunma ve zafer alternatif yollarla güvenebilirsiniz.

İlginçtir neden hep olursa olsun birçok dokunaçlarının veya kafaları mevcuttur nasıl tüm rakiplerini acımasızca imha düşündüren kana susamış zafer üzerine bahse yoktur. biz sadece Dünyalılar Zerg-ler, sağ kol ve bacaklarını sallamak Can not sarılmayı ısıtmak ve kale avlusunda dzhitbol bir dost oyununda aralarındaki farklılıkları çözmek için bir konyak içmek için. Veya GDI ve NOD çıplak ezmesi Kane deniz koyuna yapıp (oyunun intro yeniden çalıştırın ve NOD lideri inanılmaz pratik kubentse sahip olduğunu ikna edildi burada) nihayet gezegenimizi gutting zaten kontrol edecek kim karar verecek . Ama gücenmesini olarak dünya değişmeyecek, ancak tam tersine – samoizbiem değilse, bu yaygın depremlerin devam eden dalganın bütün kalıntılarını çıkarır (şimdi başka bekliyoruz). Yani onun bu yazıyı yazmak gördüklerinizi, muhtemelen … onların ücretlerini alıp propiem bunları yapmak, ancak okuyucuların uğruna … hadi kadar yaşayamayacak

pcmania: Öğe

Sistem Gereksinimleri

Minimum:

Pentium 166 MHz, 32 MB RAM, Windows 95/98, / NT4 (SP5), 2 MB SVGA grafik kartı, 4x CD- ROM sürücüsü ve 200 MB sabit disk alanı.

Önerilen:

Ses kartı.

 

 

DOWNLOAD

Age of Empires

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.