Bigasoft Total Video Converter 4.2.8 for mac tek link torrent full indir download

0
65

## Ürün Adı : Mac OS X için Total Video Converter

## İmalatçı : Bigasoft

## Resmi Web Sitesi : Website

## Tarih : 20.06.2014.

## Sürüm : 4.2.8

## Arayüz : İngilizce ve Çok Dilli

## Fotoğraflar :

## Лиценз : Платен / $ 47,00

## Тип : tüm ses ve medya dosyalarını dönüştürme veya işlemek için Софтуер за конвертиране на всички аудио и медийни файлове / Yazılım

## Описание : profesyonel ve kolay Mac için Bigasoft Total Video Converter -use Mac video dönüştürücü, Mac kullanıcıları için kolayca MP4, MOV, MKV, AVI, MPEG, Xvid, DivX, H.264, 3GP, WMV, FLV, MOD, TOD, WTV gibi çeşitli video formatları arasında dönüştürmek için tasarlanmıştır MXF, MVI, F4V, Apple ProRes MOV, WebM, VP8, 720p, 1080p, 1080i HD, AVCHD videoları ve daha fazlası, APE, MP3, AAC, AC3, WAV, WMA gibi çeşitli ses formatları arasında dönüştürme ve hatta filmden ses çıkarma Dosyalar.

Ayrıca, güçlü Mac film dönüştürücü, dönüştürme önce filmi önizleme yardımcı olabilir daha fazla gelişmiş özellikleri ile donatılmıştır, önizleme görüntüleri yakalama, herhangi bir film segmenti dönüştürmek, video siyah marjı kırpma, otomatik olarak dönüştürme sonra bilgisayarı kapatmak, dosyaları dönüştürmek toplu modda, filmleri birleştirme ve daha fazlası.

Hayranlar artık belirli oyuncularla belirli dosyaları oynatmakla sınırlı değil. Tüm video dosyalarını iPod, iPad, iPhone, Apple TV, BlackBerry, PSP, PS3, Pocket PC, Creative Zen, Xbox, Archos vb. Gibi popüler dijital cihazlarla uyumlu multimedya dosyalarına dönüştürün. Mac için Total Video Converter, iMovie ve Final Cut Pro’ya yönelik çeşitli videoları dönüştürmeyi ve düzenleme için iMovie ve Final Cut’a aktarma için desteklenen Final Cut Express’i desteklemektedir.

01.

Mac’te video dönüştürme Profesyonel Mac toplam video dönüştürücü, MP4, MOV, MKV, AVI, MPEG, Xvid, DivX, H.264, 3GP, WMV, FLV, MOD, TOD, WTV gibi her türlü video formatı arasında dönüştürebilir Mac’te ve daha fazlası.

Çeşitli sesler arasında dönüştürme

Güçlü Mac toplam video dönüştürücü, APE, MP3, AAC, AC3, WAV, WMA, vb. Dahil olmak üzere tüm ses formatları arasında dönüştürebilir.

03 Destek WebM

Bigasoft Mac Total Video Converter kodlama ve kod çözme WebM oluşturmak destekler Mac’te video ve WebM dosyalarını diğer video formatlarına dönüştürür.

04. Video iMovie dönüştürücü

It iMovie ithalat AVI, MP4, WMV için insanların baş ağrısı sorunu çözebilir ve DivX, Xvid, ASF, MKV, MPEG, RM, RMVB, VOB, 3GP, FLV, MOD, İMovie’ye ithal video için iMovie MPEG-4 veya MOV için TOD, MOV, AVCHD, MTS, M2TS ve H.264.

05. Final Cut Converter

Video Mac için Mac için Video Converter, Samsung, Sanyo, Flip, JVC, Canon ve Sony Final Cut Pro uyumlu Apple ProRes veya DV formatında kamera ve video kamera dahil olmak üzere çeşitli video formatlarını kolayca ve hızlı dönüştürebilirsiniz ve Final Cut’a hızlı aktarım için videoyu Final Cut Express MOV ve MP4’e dönüştürün.

06. Videodan ses

çıkartın Harika Mac film dönüştürücü, herhangi bir Müzik Televizyonu veya filmden müzik bile çıkarabilir.

07. Filmleri

birleştirme Mac için video dönüştürücü, art arda keyfini çıkarmanız için tek bir dosyaya birden çok filmi birleştirmenize yardımcı olur.

08. Taşınabilir cihazlar için dönüştürme

İdeal toplam video dönüştürücü Mac, tüm filmleri iPod, iPad, iPhone, Apple TV, BlackBerry, PSP, PS3, Pocket PC, Creative Zen gibi dijital cihazlarla uyumlu diğer video ve ses dosyalarına dönüştürebilir Xbox, Archos, vb.

09. Mac’te YouTube’dan videolar indirin

Mac Total Video Converter ile 1080p’de en yüksek çözünürlükte videoları YouTube’dan kolayca ve hızlı bir şekilde indirebilir ve farklı video ve ses formatlarına dönüştürebilirsiniz.

10.

Dönüştürmeden önce önizleme Mac için film dönüştürücü, uzun bir süreçten önce dönüştürülecek filmlerin eşzamanlı olarak önizlemesini sağlar.

11. Kullanımı kolay

Akıllı çevirici Mac yazılımı size süper özlü ve sezgisel kullanıcı arayüzü sunar, sadece bir tıklamayla, nerede olursanız olun favori filmlerin keyfini kolayca çıkarabilirsiniz.

12. Döşemeye izin ver

Başlangıç ​​zamanını ve bitiş zamanını ayarlayarak veya başlangıç ​​kaydırıcısını ve bitiş kaydırıcısını sürükleyerek tercih ettiğiniz parçayı kırpmanıza izin verilir.

13. Video efekti ekleyin

Mac Total Video Converter ile filigran, videoya altyazı eklemek, derecesi düzeltmek, görüntüleri ve efektleri ayarlamak için video döndürmek çok kolay.

14.

Çoklu dil desteği Mac için mükemmel video dönüştürme yazılımında İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, Japonca, Arapça, İtalyanca, Çekçe ve Çince gibi birden fazla dil mevcuttur.

15. Mac OS X için Video Converter

Bigasoft Mac için Total Video Converter Mac OS X 10.4 (Kaplan), 10.5 (Leopard), 10.6 (Snow Leopard), 10.7 (OS X Lion), 10.8 (OS X Dağ Aslanı) ile tamamen uyumludur ) ve 10.9 (OS X Mavericks).

## Системни изисквания :

-, Mac OS X 10.5 (Leopard), 10.6 (Snow Leopard), 10.7 (Lion), 10.8 (dağ Lion) ve 10.9 (Mavericks);

– PowerPC® G5 veya Intel® işlemci;

– 512MB RAM veya daha fazlası

– Kurulum için 50MB boş sabit disk alanı;

– Süper VGA (800 x 600) çözünürlük, 16 bit grafik kartı veya üstü.

## montaj yöntemi ve kayıt :

1. Mauntvate Dmg, (b-toplam video dönüştürücü -mac.dmg);

2. .pkg dosyasını (Bigasoft Total Video Converter.pkg) yükleyin;

3. Yükleme tamamlandıktan sonra, ad ve metin dosyası (Serial.txt) bulunan seri numarası ile yazılım kayıt;

4. Program ile güzel bir çalışma dilerim!

## Ekstra : Desteklenen gelen ve giden medya biçimleri ve cihazlar …

Girdi File Format Destekli

+ video – DAV, HD, 3D veya WTV SD video, DVR-MS, WMV, ASF, ASX, AVI, DV, DV-AVI DivX, Xvid MKV FLV , F4V, SWF mxf, MVI, OGM, WebM VP8, OGV 3GP, 3G2, 3GPP 3GPP2, MP4, MPG, MPEG 1, MPEG-2, MPEG-4, MJPEG , MJPG, H.263, H.264, RM , RMVB, MOV, M4V, QT, VOB, DAT, 720p / 1080p AVCHD MTS, M2TS, M2T TS, TOD, MOD, Apple ProRes, R3D, Fraps video BIK, Flip filmleri, AMV, TRP, vb.

+ Ses – OPUS, MP3, WAV , FLAC, WMA, M4A, M4B, MKA, RA, RAM, APE, AUD, AIFF, Aifc, CAF, MPC, QCP, VOC, VOX, vb

+ Resim (filigran) – JPEG, PNG, BMP, GIF, TIFF

Çıktı Dosya Biçimi Desteklenen

+ video

Ortak video formatları -> ASF, AVI, DivX video, DV, DVD Video, MOV, MPEG4 video, MPEG1 video, MPEG2 Video H.264 / MPEG-4 AVC video, RM, VCD video, WMV, Xvid video, Matroska video WebM video, ProRes video OGV video, FLV, SWF, vb

HD video formatları -> HD ASF, HD AVI, HD H.264 / MPEG4 AVC HD Quick Time HD MPEG2-PS, MPEG2-TS HD, MPEG4 HD, RM HD, HD WMV, XVID HD vs.

+ Ses – DTS Digital Surround Ses, AC3, AIFF, ALAC, FLAC, SUN AU, M4A, MP2, MP3, OGG, RA, WAV, WMA, vb

+ (Filigran) gibi resmi – BMP, GIF, JPEG, PNG

Çıktı Desteklenen Cihazlar

+ iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 5, iPhone 4S, iPhone 4, iPad Mini 2, iPad Air, iPad 4, iPad Mini, iPad 3, iPad 2 , iPad Apple TV 2 Apple Jenerik, Apple TV 3, iPod, Apple TV, iPhone 3G , iPhone 3GS, Xbox 360, Xbox biri, Playstation 4, Playstation 3, PSP, Nintendo Wii, Android Jenerik Samsung Galaxy, Motorola Razr Windows Phone, BlackBerry Bold, BlackBerry Curve, Sandisk Sansa, LG Optimus, Galaxy S III, Galaxy S IV, Galaxy Note, Kindle Fire, BlackBerry Playbook, HTC G7 Desire, iPod nano 5/7, Motorola Droid, PS Vita, vs .

Desteklenen Video Paylaşım Siteleri

+ YouTube

 

Download

Bigasoft Total Video Converter 4.2.8

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.