BioShock – FLT tek link torrent full indir download

0
122

## İmalatçı : 2K Games

## Üretici web sitesi : Üretici

## Ekran görüntüsü : Fotoğraflar

## Comment :BioShock bir patlama ile açılır, ancak genel arsa bir patlayıcıdan daha fazla duygusal bir etki yapmaya odaklanır. Yıl 1960 ve Atlantik Okyanusu üzerinden uçuyorsunuz. Daha sonra gizemli bir uçak kazası, suda uçuyorsunuz, görünüşe göre uçağın yanan enkazıyla çevrili, hayatta kalan tek kişi. Ama manzaranın ucunda küçük bir adada bir deniz feneri var. Doğru akıllarında kim bu kadar uzak bir deniz feneri olurdu? Sualtına yaklaşmak için daha yakın bir yerde yüzer ve bir su banyosu denilen bir su banyosu keşfedersiniz. Aşağıda ne olduğuna dair nefes kesici bir manzara yakaladıktan sonra, gizli sualtı Rapture şehrine gönderilirsiniz. Andrew Ryan adında biraz megalomanyaklı bir işadamı tarafından yönetilen bu şehir, tamamen özgürlüğüne dair kendi fikri tarafından yönetiliyor, kapitalizm, hükümetin can çekişmesi ve bilimin örgütlü dinin sinir bozucu ahlaklarından arındırılmış olmasıyla tamamen engelleniyor.Mükemmel topluma benziyor, değil mi? O zaman, banyo küvetinden ve şehre girmeden önce bile, her şeyin burada korkunç bir şekilde yanlış gittiği anlaşılıyor. Şehir çöpe atıldı ve genetik ucubeler etrafa dolanıyor, önlerine giren her şeye saldırıyorlardı. Maddenin özünde, bu genetik tinkeringi mümkün kılan ve ilk plazmid gücünüzü, parmaklarınızın ucundan yıldırım çakma yeteneğini almanızı sağlayan ADAM adlı güçlü, yozlaşan bir maddedir.

## Изисквания :

Minimum Gereksinimler:

İşlemci – Pentium 4 2.4GHz Single Core işlemci

Sistem RAM – 1GB

Ekran Kartı – 128MB RAM Direct X 9.0c uyumlu ekran kartı (NVIDIA 6600 veya daha iyisi / ATI X1300 veya daha iyisi, ATI X1550 hariç).

Ses Kartı -% 100 doğrudan X 9.0c uyumlu ses kartı

Sabit disk alanı – 8GB boş alan

Önerilen Gereksinimler:

İşlemci – Intel Core 2 Duo işlemci

Sistem RAM – 2GB

Ekran kartı – DX9 – Doğrudan X 9.0c uyumlu 512MB RAM ekran kartı (NVIDIA GeForce 7900 GT veya daha iyi) / DX10 – NVIDIA GeForce 8600 veya daha iyi

Ses Kartı – Sound Blaster X-Fi serisi (Creative Labs EAX ADVANCED HD 4.0 veya EAX ADVANCED HD 5.0 ​​uyumlu ses kartlarıyla kullanım için optimize edilmiş)

## Önerilen :

1. Montaj

2. Yükleme

3. Play

 

DOWNLOAD

BioShock – FLT

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.