Counter Strike Global Offensive CSGO Full Torrent Download İndir

0
435

Tanıtım: Tümünün sevdiği ve Counter-Strike için geldiği çok komutlu oyun mekaniği “beş vs beş”, derinleştirmek ve geliştirmek için tasarlanmış bir birinci şahıs ile komuta taktik shooter. Counter-Strike’da: Global Offensive (CS: GO) hem yepyeni haritalar, karakterler ve silahlar, hem de de_dust, de_nuke ve diğer dini düzeyler, küçük bir yeniden yapılandırma gibi “klasik” şeyler dağını içerir. Orjinal oyun modları, yönetim kurulu liderleri ve askerler için vazgeçilmez lobi – onlar da dahil.

Sınıfın Özellikleri

– Tamamen çalışan ve istikrarlı bir müşteri

– Orijinal oyunun bir kopyası vpk Buharlı dosyalar

– Tüm silah, bıçak, müzik balinaları, madalyalar, rozetler ve kupaları

açtı – Kullanılabilir oyun 7Launcher aracılığıyla otomatik güncelleme

– 7launcher VirusTotal tarafından test edildi: virüs yok

– Takma ad, klan etiketi, avatar ve dili değiştirme yeteneği

– İlgili NoSteam sunucularının hepsinde arama yapıldı

Önemli bilgiler

1. İlk başlatma, en son güncellemeyi yükleyecek olan oyun başlatıcısı’nı açacaktır Buhar versiyonuna uygun olarak. Sürecin internet hızına ve güncelleme boyutuna bağlı olarak 10 saniye ile 30 dakika arasında değişir.

2. Bu müşteri tüm simgeleri (defans, taktik, Master Guardian, vb ..), Altın Madalyaları (Operasyonlar Bloodhound, Vanguard ve diğerleri), Şampiyon simgelerini açacaktır. Oyun içi öğeleri açar: silah derileri, kutuları, etiketleri, Müzik balinaları. Botlar ya da nost sunucuları ile izleyin, dinleyin, dinleyin.

3. Bu, Counter-Strike’ın resmi olmayan bir versiyonudur: GO, dolayısıyla lisanslı (Steam) oyun modları, rekabet modu (çöpçatanlık), normal, ölümle mücadele, silah yarışması, çalışmayacaktır. Botlarla ve nost sunucularında oynayabilirsiniz (oynat – Arama Topluluğu Sunucusu – bir sunucu seçin). Tüm boyalı silahlar yalnızca botlarla oynama modunda görünür.

4. Aşağıdaki işlevleri de, aynı zamanda işe yaramayın – News CS: GO, eSports turnuvalarını online, işlemler ve ticaret platformu izliyor.

5. CS: GO ve diğer oyunları olan Steam istemcisini önceden kurduysanız, endişelenmeyin, bu oyun orijinal Steam sürümüne müdahale etmez.

6. Ekran görüntüsü almak için F5 tuşuna basın. Çekilen ekran görüntüsü Counter-Strike Global Offensivecsgoscreenshots klasöründe görünecektir. Ekran görüntüleri sadece oyun sırasında kaydedilir. Envanter ekran görüntüsünü alamayacaksın.

Yakında takma adınızı değiştirmenizi öneririz. Standart takma ad “Siz İsim” olacaktır. Birçok sunucuda standart takma ad kullanarak atılabilirsin. 7auncher’da takma adınızı, klan etiketinizi, rütbenizi, dilinizi ve diğer ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Counter-Strike: Global Offensive.

## Изисквания : Sistem gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7 / 8.1 / 10

İşlemci: Intel Core 2 Due 2 GHz / AMD64X2

RAM: 1 GB (XP) / 2 GB (Vista / 7 / 8.1 / 10)

Video Kartı: DirectX 9.0 ile 128 MB VRAM

Ses Kartı: DirectX 9.0

Boş disk alanı: 15 GB

## Ek : Kurulum için: İsteğe bağlı bir klasöre yükleyin. SSS

Nasıl takma ad değiştirilir?

– Dosya rev.ini bulmak, oyun ile klasörü açın

bir dizüstü açık dosya rev.ini –

– playername = “Oyuncu”, “Takma adınız” bölümünde “Player” yerine – satırı bulun

Nasıl sunucusuna erişmek için?

1. Oyun konsolunu tilde “~” basarak çağırın

2. Görünen pencerede, ip: port yazın ve

yüklemeye başlamadan önce Enter tuşuna basın , Anti-virüsünüzü devre dışı bırakın.

Kurulum için bilgisayarı kapatmayın veya yeniden başlatmayın!

Testvano tarih: Windows 7 Ultimate x64, AMD FX 4350 Dört Çekirdekli İşlemci 4,20 GHz, 8.00 GB RAM DDR3, Video AMD Radeon R7 200 Serisi (2048 MB / DDR 3). : thmbup:

DOWNLOAD :

CSGO v1.36.0.6

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.