Crysis 2 [FLT] tek link torrent full indir download

0
72

## Üretici : Crytek

## Web sitesi üreticisi : Crytek

## Fotoğraflar : Fotoğraf

## Yorum : Dünya iklim afetler ve toplum bir dizi harap toplam harabe eşiğinde. Şimdi uzaylılar tam güçle döndü ve tamamen Dünya’da en temsilcisi şehrin göbeğinde elinden almayı deneyerek başlayarak insanlığı yok amaçlıyoruz var.

New York’ta, korkunç yabancı işgalciler sokaklar ve yıldırım hızı ile şehrin nüfusunun bir kabus veba grevler çoğunluğunu sapı. Kentsel sistemler kargaşa içinde, sokaklar ve binalar ateşli kalıntılara dönüşüyor. Bu daha önce görmediğiniz gibi New York.

paramiliter kolluk ne de ABD askeri kudreti ne işgalcilere ile baş edebiliyoruz ve kaçmaya tercih herkesi dolaşıp ölü erkektir. Bu kasırga hayatta kalmak için modern askerlerin bildiği her şeyden uzak bir teknoloji gerektirir.

Bir adam kendini kurtarmak için bir tane alacak. Gelecekteki nanosuits 2 ileri askeri teknolojiye hakim biri supervoynik, New York kentsel ormanda toplam imha insan ırkını kurtarmak için çalışacaktır.

## Sistem Gereksinimleri :

Minimum Gereksinimler:

İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7

İşlemci: Intel Core 2 Duo 2.0 GHz / AMD Athlon 64 X2 2.0 GHz

RAM: 2 GB (XP) / 3 GB (Vista / 7)

Ekran kartı: GeForce 8800 GT / ATI Radeon HD 3850

VRAM: 512 MB

HDD: 8 GB

## Kurulum :

1. Bir diske kaydedin veya Daemon Tools ile oynayın.

2. Oyunu yükleyin.

3. DVD’deki Fairlight klasörünün içeriklerini installdir \ bin32 içine kopyalayın, burada installdir oyunun kurulum dizinidir.

4. Oyna!

 

DOWNLOAD

Crysis_2-FLT

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.