Dead Island [RELOADED] tek link torrent full indir download

0
144

## Производител : Techland

## Сайт на производителя : Techland

## Снимки от играта : Снимки

## Коментар : Mücadele. Şiddet. Delilik. Bedlam. Bir tatil cenneti çıldırdı. Tropikal bir ada, gizemli bir zombi salgınından sonra toplam kaosa dönüşür. Dünyanın geri kalanından koparılan oyuncunun hayatta kalması için tek şans ölümüne savaşmak ve adadan kaçmak için bir yol bulmak.

Ölü Ada, birinci şahıs eylemini muazzam bir kavga, karakter gelişimi ve geniş bir silah dizisinin kişiselleştirilmesi üzerine yoğun bir şekilde bir araya getiriyor. Tüm bu oyun özellikleri, klasik zombi filmlerinden esinlenen karanlık bir öyküde, co-op modunda en fazla dört oyuncuyla oynanabilen cesur ve çekici bir kampanyayla sunulmaktadır.

Açık bir dünya tropik adasında yer alan farklı festivasyon zombi orduları, tatil köyünde çeşitli heyecan verici görevler üstlenirken her köşedeki oyuncuları bekliyor. Ateşli silahlar ve mühimmatın kıt olduğu durumlarda, oyuncu, kendini savunma için silah olarak kullanılan eşyalara bel bağlamalı ve yoğun kavgalı savaşta zombi ordularıyla savaşmalı. Çok çeşitli eşyalar toplanabilir ve daha sonra oyuncunun sıradan geçici silahlarını ciddi imha araçlarına dönüştürmeye hizmet edecektir.

En kana susamış aksiyon fanının fantezisini bile tatmin etmenin yanı sıra, Dead Island da oyuncuların oyunun kendine özgü karakter sınıflarından birini tercihlerine göre geliştirmelerine olanak tanıyan, oyun sırasında yeni beceriler ve yeni taktikleri öğrenen rol yapma özelliklerine de sahiptir. adanın tehlikeli çevreleriyle. Dahası, her oyunda dört oyuncuya kadar her zaman sorunsuz bir şekilde bir araya gelebilir ve yoğun savaş ve sürükleyici hikayeyi işbirlikçi oyunla deneyimleyebilir.

Yepyeni bir Chrome Engine 5 güç sistemi olan Dead Island ile oyun, Techland’ın ünlü oyun motorunun en son sürümünü kullanacak ve oyuncu, tropik ada cennetini yemyeşil ormanlar ve detaylı şehir ortamları gibi farklı ortamlarda grafiksel bir ihtişamla deneyimleyecek.

## Системни изисквания :

Минимални изисквания:

Операционна система: Windows XP

Процесор: Core2Duo 2.66 GHz

Памет: 1 GB

Видеокарта: ATI 2600XT 512MB (GeForce 8600GT)

DirectX: DirectX 9.0C Sürüm:

Свободно дисково пространство: 7 GB

## Инсталация :

1. Запишете на диск или маунтнете с Daemon Araçları.

2. Инсталирайте играта.

3. Çatışmalar, DVD-то, Crack, DVD-то, видеольного для девушки для детский.

4. Играйте!

DOWNLOAD

Dead.Island-RELOADED

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.