Deep Freeze Standard 8.38.020.4676 TEK LİNK TORRENT DOWNLOAD

0
451

Deep Freeze Standard 8.38.020.4676 TEK LİNK TORRENT DOWNLOAD

»Ürün Adı: Deep Freeze Standart

» Versiyon: 8.38.020.4676

»Resmi web sitesi: Faronics Corporation,

değişikliklerin» Tarih: Sürüm Notları

Faronics News »: Haber

» Lisans: $ 35.50

»Sistem gereksinimleri: sabit disk üzerinde% 10 boş alan.

»İşletim Sistemi: Windows XP VIsta | 7 | 8 | 10.

»Açıklama:Faronics Deep Freeze ile kötü amaçlı site ziyaretleri, yanlışlıkla yapılan değişiklikler veya benzer süreçlerin neden olduğu bilgisayarla ilgili sorunlar hakkında endişelenmeyi bırakacaksınız.Program, bilgisayar ile ne yaptığını bilmeyen deneyciler, öğrenciler, yetişkinler ve çocuklar (atıcılar) için ideal bir çözümdür. İnternet kulüplerinde, okullarda, kütüphanelerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Bir kurtarma görüntüsü, bilgisayarınızı kilitlemeye, programları optimize etmeye, hatta virüsten korumaya gerek kalmaz! Tüm bunlar sizi kurtarır ve sonuç olarak bilgisayar daha az çalışacaktır. İşler ters gittiğinde, sadece makineyi yeniden başlatır ve orijinal gerçek durumuna geri döner. Bu, sistem kurcalamayı, virüsleri, kritik hataları, sistem arızalarını ve diğer zararlı kullanıcı süreçlerini önleyecektir.

»Kaldırma ve çalışma şekli: Çözülmesini istediğiniz takdirde,” Shift “tuşunu basılı tutun ve o zaman alt kısımdaki ayı simgesini tıklayın. Program ayarını görürsünüz, sadece OK vermediyseniz, şifreyi sorarsınız.Çözme ve yeniden başlatma için “Önyükleme” seçeneğini seçin. Ters işlem donması “Boot Frozen”. Deep Freeze’i kaldırmak, yükleyici tarafından defrost modunda gerçekleşir.

Verileri ve donmuş bölümdeki değişiklikleri bir klasöre kaydetmek istiyorsanız, klasörü yeniden yönlendirmek için Data Igloo’yu kullanın.

»Nasıl kurulur:

1) Kameradan üretilmiş bir anahtar kullanarak Deep Freeze yükleyin.
2) Sonunda, bilgisayarınız yeniden başlatılacak ve donmuş moda geçecektir.
3) Derin Dondurucuyu açın, önyüklemeyi kaldırılmış olarak seçin ve bilgisayarı yeniden başlatın.
4) Görev Yöneticisi’ni açın ve üç DF işleminden çıkın.
5) PowerTool adı verilen eski programı kullanın. “Dosya” sekmesine “C” gidin ve Persi0.sys dosyasını sağ tıklayın. “Dosya kopya2’yi zorla” yı seçin ve yapıştırabileceğiniz başka bir hedefe kopyalayın. Diğer yöntemleri denemeyin! Sadece NEXT’i kopyalamaktan çok DAHA FAZLA METODU deneyin! Bir kez, yeniden adlandırma, yeniden adlandırma sırasında yeniden adlandırma ve silme işlemiydi. Daha fazla seçenek unutun ya da Deep Freeze kendini savunma işlemini etkinleştirebilir ve disk belleği dosyası işe yaramaz olacaktır.
6) yama kullanın.
7) Bilgisayarı yeniden başlatın ve önyükleme diskini “WindowsPE” önyükleyin. Bu durumda, bir çarpma diski yapmakiçin AOMEI PE Builder 2.0 kullanıyoruz.
8) Persi0’i “C “’den silin ve yapıştırılan dosyayı aynı yere yapıştırın.
9) Hazır.

DOWNLOAD

Deep Freeze Standard 8.38.020.4676

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.