DeskScapes 8.5 TEK LİNK TORRENT FULL İNDİR DOWNLOAD

0
178

DeskScapes 8.5 TEK LİNK TORRENT FULL İNDİR DOWNLOAD

»Ürün Adı: Stardock DeskScapes

» Versiyon: 8.5

»Resmi web sitesi: Stardock Corporation

» Lisans: 10 $

»Açıklama: duvar kağıdı masaüstü – animasyonlu! DeskSacapes, masaüstü duvar kağıdınızı canlandıracak bir araçtır. Bu amaçla, Video MPEG-2 ve WMV ve belirli kaplar o daha kolay duvar kağıdı yapmak istediğiniz videoyu yönetmenize yardımcı olacaktır DREAMS. Program, ek ücretsiz animasyonlar indirmenize ve bunlara efektler ve filtreler uygulamanıza izin verir.

»İşletim Sistemi: Windows 7; Windows 8.1; Windows 10

»Gereksinim: MPEG2 kod çözücü; —–> 4GB duvar kağıdı için boş alan ve yüklenirken işlenen malzeme için 4GB boş alan. Yeni harici 4GB ile 8GB daha fazla kaybedeceksiniz. Düzgün koyulursa, kayıp sadece 4GB ekstra olacaktır. Program kaynakları iki kez pençe.

»Sınırlamalar: 30 günlük deneme süresi.

»Dezavantajlar: Bir harici (.Dream) dosya açmak, otomatik olarak Belgelerim’e kopyalanmasına neden olur. Ayrıca, her kapsayıcıyla çalışmak, “ProgramData” içindeki orijinal video verilerini almayla sonuçlanır.Yani aynı şey 3 sandalyeniz olabilir. Harici bir kodek kurulumu başka bir eksi.

»Analog: iyi alternatiftir programıdır itin Video Wallpaper ait itin Entertainment tesadüfen ekran koruyucular büyük bir set var. 5 $ eklenmesi, tüm ürünleri için lisanslı bir kullanıcı haline getirecektir.Video Wallpaper tüm popüler video dosyalarını MP4, MPG (MPEG-2), WMV, AVI ve diğerleri ile Windows 10’a sorunsuz çalışır.

»Nasıl kurulur:

1. Programı kurun.
bakım ışığı parlamaya durdurdu çünkü basitçe tarafından 2. FakeEmail aktivasyon, yollayabilirisin eğer göndermek linke tıklamanız gerekiyor ve sunucuların uzun süre karşılamamaktadır.
3. AnimatedWallpapers yükleyin.
4. K-Lite kodekini “DeskScapes.wmv için MPEG2’yi Etkinleştir” bölümünde açıklandığı gibi kurun. Windows 7 kullanıcılarının buna ihtiyacı yoktur.
5. Araştırmanın tüm avantajlarından yararlanın. Çalışmayı reddettikten sonra 30 gün sonra sağ tıklatıp yönetim kanunuyla Deskscapes8TrialReset.bat dosyasını kullanın. Size bir bağlantı gönderdikçe bir sonraki aktivasyon için FakeEmail’i kullanın.

DOWNLOAD

 

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.