FIFA 18 FULL TORRENT DOWNLOAD İNDİR FREE

0
439

## Yorum : Bir kez daha, FIFA18 temelidir Frozbit, endzhinat, sanal ve gerçek dünya arasındaki sınırları bulanıklaştırır. Oyuncular ve ekipler gerçekçi futbol atmosferini doğrudan evinize getirerek hayata geçiriyorlar. Oyuncuları ve hareketlerini sergilemekteki çarpıcı fotoğraftan dolayı, ekranda olanlarla ilginç empati duyguları beklemektedirler. Oyuncuları sadece bir denetleyicisiyle hareket ettiren, ancak aslında gergin bir oyuna girdiğiniz bir oyuncu olduğunuzu hissetmek, daha gerçekçi değildi!

 

 • Frostbite motoru, efsanevi futbol serisini oynamak ve oynamak için tamamen değişecek. Yenilikçi çekim teknolojisi sayesinde gerçekçi ve pürüzsüz hareketler. Futbol oyununun rekreasyonunda orijinallik elde etmek için animasyon kareye göre vurulur. Top ve takımın doğruluğu özellikle önemlidir.
 • En sevdiğiniz oyuncuyu altı farklı elemandan eşsiz ve gerçekçi yapacaksınız. İlk kez, çevre, oyuncunun fiziksel ayrıntıları ve becerileri, bir oyuncunun ne kadar iyi olacağının belirleyici unsurlarıdır.
 • Kazıma tekniği yeniden tasarlandı, böylece karşı oyuncuya karşı her zaman farklı bir durumla karşı karşıya kalabilirsiniz. Topu atlayın, çevirin ve sonunda niyetli bir şekilde saldırın. Sahip olduğunuz yere bakılmaksızın, top ve rakip hareketlerinize uygun olacak.
 • Takım oyunu geliştirildi yapay zeka durumu düzgün hesap ve oyun kendi tarzı var, oyuncular her alanın üzerine konuşlandırılacak neden olur yeni bir düzeye, geliştirilmiştir.
 • Dinamik meteorolojik koşullar – güneş yükselir, ayarlanır, bazı günler diğerlerinden daha karanlıktır ve bazen yağmur yağar. Seyirciler hem alanın başarıları hem de başarısızlıkları için şiddetle tepkiler verecekler.
 • YOLCULUK:“Her şey onun için yaptığınız kararlara bağlı.”Görünüşünüzü fazlasıyla değiştirebilirsiniz.- Yerel çok oyunculu mod.

  – Tanışacağınız yeni oyun karakterleri. Her birinin anlatacakları hikayesi var.

  ## Gereksinimler : 

  En az:

  OS: Windows 7 / 8.1 / 10-64 bit-

  CPU: 3.1GHz @ Intel Core i3-2100 veya AMD Phenom II X4 965 3.4 GHz @

  RAM: 8GB

  Sabit Disk Alanı Gerekli: 50.0 GB

  Minimum Desteklenen Video Kartlar: NVIDIA GTX 460 veya AMD Radeon R7 260

  DirectX: 11.0

  Önerilen:

  İşletim Sistemi: Windows 7 / 8.1 / 10-64 bit-

  işlemci: Intel i5-3550K 3.6GHz @ 3.40GHz veya AMD FX 8150 @

  RAM: 8GB

  50.0 GB: Gerekli alanı sabit disk

  NVIDIA GTX 660 veya AMD Radeon R9 270: Video Kartları Desteklenen Minimum

  DirectX: 11.0

  ## kurulum raporu : 

  1. diske yazılabilir veya Daemon Tools ile mauntnete.

  2. Oyunu yükleyin.

  Ygrath üzerinde glavnata dizinde iso dosyası içinde buhar çılgınlığı klasör namirascho se den ve postavete 3. telif sdrzhanieto vie!

  4. Çalın!

DOWNLOAD:

FIFA 18-STEAMPUNKS

 

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.