Hard Disk Sentinel Pro 5.01 Build 8557 Final TEK LİNK TORRENT FULL İNDİR DOWNLOAD

0
355

Hard Disk Sentinel Pro 5.01 Build 8557 Final TEK LİNK TORRENT FULL İNDİR DOWNLOAD

## Ürün Adı: Sabit Disk Sentinel Pro

## Resmi web sitesi: Sabit Disk Sentinel

## Versiyon: v5.01 Yapı 8557

## Yıl: 2017

## Arayüz: Çok dilli

## Lisans: Ücretli

## Bilgi: Sabit Disk Sentinel, sabit disklerin durumunu izlemek ve kontrol etmek için bir programdır.Potansiyel sorunları tanımlamanıza, performansı ve olası hasarı azaltmanıza olanak tanır. Arıza veya sıcaklık aşırı ısınma durumunda kullanıcıyı uyarır. Özellikle depolama cihazlarının hacmi arttığında depolanmış verilerin belirli bir değeri söz konusu olduğunda, fırsatlar açık bir şekilde gereksiz değildir.Program, her bir sabit disk için en modern sürücülere yerleştirilmiş, sıcaklık ve SMART (Kendi Kendini İzleme, Analiz ve Raporlama Teknolojisi) teknolojileri de dahil olmak üzere sabit disklerin durumunu izler.Gerçek zamanlı veri hızını ölçer (bu metrik, bir veya diğer durumlarda azalan performans durumlarını test etmek ve belirlemek için kullanılabilir).

Program arka planda çalışır ve durumu sürekli analiz eder. Bir hata tespit edilmesi veya kullanıcı tarafından belirlenen belirli parametrelerin eşiğini aşması durumunda, bir uyarı verir. Çoğu durumda SMART teknolojisi, kritik veya kritik disk parametrelerinin değişikliklerini takip etmenin en hızlı ve kolay yollarından biri olduğu için devreye girer.

Sabit disk sürücüleri sürekli olarak arttığından, bunlara kaydedilen veriler bilgisayar kullanıcısı için (özellikle bir şirket veya ofis için) giderek daha değerlidir. Bu durumda ciddi sabit disk sürücüsü sorunları oluşabilir. Sabit Disk Yöneticisi, her diskte sıcaklık ve SMART (kendi kendine teşhis, analiz ve sinyal teknolojisi) gibi sabit disklerin durumunu kontrol edebilir. Program ayrıca karşılaştırmalı test için bir temel olarak kullanılabilir veya olası sabit disk arızası, eserinde bozulmasını tespit etmek için gerçek zamanlı olarak sabit disk, veri iletim hızını ölçer.

## Sistem Gereksinimleri:

  • Windows işletim sistemi: Windows 95, 98, 98SE, ME, NT4, 2000, XP, 2003, 2008, Vista, Windows 7, Windows Home Server, Windows 2012, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10 hem 32 hem de 64 bit sürümleri ( uygun olduğunda)

  • Yönetici hesabı Sistemi (servis modunda, yönetici hakları olmadan ve hatta kullanıcı giriş yapmadan kullanmak mümkündür)

    ## Kurulum ve kayıt:

    1. Sadece kurun program kayıtlıdır !!!

DOWNLOAD

Hard.Disk.Sentinel.Pro.v5.01.8557.exe

 

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.