Microsoft Windows Server (2016) Standard / Datacenter TEK LİNK TORRENT FULL İNDİR DOWNLOAD

0
1421

Microsoft Windows Server (2016) Standard / Datacenter TEK LİNK TORRENT FULL İNDİR DOWNLOAD

Geliştirici : Resmi Web Sitesi : Yıl :2016 Arayüz :İngilizce Lisans :Ücretli Bilgi :Windows Server 2016, işinize güç katan uygulamalar ve altyapı için yeni güvenlik katmanları ve inovasyondan ilham alan yenilikler sunan bulut uyumlu işletim sistemidir.

 

 • Yerleşik Güvenlik – Windows Server 2016, size ayrıcalıklı erişimi denetlemek, sanal makineleri korumak ve platformu ortaya çıkan tehditlere karşı sertleştirmek için yeni özelliklerle saldırıları önlemeye ve şüpheli etkinliği algılamanıza yardımcı olur.

 • Yazılım Tanımlı Altyapı

  Windows Server 2016, Azure’dan ilham alan yazılım tanımlı bilgi işlem, depolama ve ağ sanallaştırma özelliklerini kullanarak veri merkeziniz için daha esnek ve düşük maliyetli bir işletim sistemi sunar.

 • Bulut Hazır Uygulama Platformu

  Windows Server 2016, Windows konteynerleri ve hafif Nano Sunucu yükleme seçeneği gibi yeni yetenekleri kullanarak hem yerinde hem de Microsoft Azure’da mevcut ve bulut yerel uygulamalarını dağıtmak ve çalıştırmak için yeni yollar sunar.

  Tam ISO’yu indiren müşterilerin bir sürüm ve bir kurulum seçeneği seçmeleri gerekecektir. Bu ISO değerlendirmesi, Datacenter ve Standard sürümleri içindir. Datacenter sürümü en eksiksiz sürümdür ve sınırsız sunucu sanallaştırmasına ek olarak yeni veri merkezine özgü özellikler (Korumalı Sanal Makineler, Depolama Alanları Doğrudan, Depolama Çoğaltması ve Yazılım Tanımlı Ağ) içerir.

  Değerlendirmenizi tamamladığınızda, değerlendirme sürümlerinizi perakende satışa dönüştürebilirsiniz.Ayrıca, diğer mevcut sunucularınızı Windows Server 2016’ya nasıl yükselteceğinizi veya geçireceğinizi öğrenmek için TechNet belgelerine göz atın.

  Diller:

  Çince (Basitleştirilmiş), İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Japonca, Rusça, İspanyolca

  Sunucu Çekirdeği: Bu önerilir yükleme seçeneği Windows Server’ın çekirdek bileşenlerini içeren ve tüm sunucu rollerini destekleyen ancak yerel bir GUI içermeyen daha küçük bir yükleme. PowerShell veya diğer sunucu yönetim araçlarıyla uzaktan yönetilen “başsız” dağıtımlarda kullanılır.

  Masaüstü Deneyimli Sunucu: Bu, tam yükleme ve bu seçeneği tercih eden müşteriler için tam bir grafik kullanıcı arabirimi (GUI) içerir.

  Nano Sunucu: Windows Server 2016’da yeni, bu Sunucu Çekirdeğine benzer, uzaktan yönetilen bir seçenek ancak önemli ölçüde daha küçük. Görüntüyü özelleştirmek için yalnızca gereken rolleri veya özellikleri eklediğiniz çıplak bir minimum paketle başlar. Nano Sunucu için hizmet modeli, Şirket için aktif bir Geçerli Şube’dir ve müşterilerin bu seçeneği üretimde kullanabilmeleri için Yazılım Güvencesi gereklidir. Bu seçeneği değerlendirmek için, ISO’yu indirebilir ve ilk Nano Sunucu görüntüsünü oluşturabilir veya yükleme işleminizi hızlandıracak bir görüntü içeren Nano Sunucu VHD’yi indirebilirsiniz. Tüm ayrıntılar için Nano Sunucusuna Başlarken bölümüne bakın.

  Değerlendirmene başlamadan önce, Windows Server 2016’daki
  yeniliklere göz atmayı unutmayın. İşlemci :

  İşlemci performansı sadece işlemcinin saat frekansına değil, işlemci çekirdeklerinin sayısına ve işlemci önbelleğinin boyutuna da bağlıdır. Bu ürün için işlemci gereksinimleri şunlardır:

  Minimum:

 • 1.4 GHz 64-bit işlemci

 • X64 komut seti ile uyumlu

 • NX ve DEP’yi destekler

 • CMPXCHG16b, LAHF / SAHF ve PrefetchW’yi destekler

 • İkinci Düzey Adres Tercümesini Destekler (EPT veya NPT)

  RAM

  Bu ürün için tahmini RAM gereksinimleri aşağıda verilmiştir:

  Minimum:

 • 512 MB (Masaüstü Deneyimi yükleme seçeneği olan Sunucu için 2 GB)

 • ECC (Hata Düzeltme Kodu) tipi veya benzeri teknoloji

  Depolama denetleyicisi ve disk alanı gereksinimleri

  Windows Server 2016 çalıştıran bilgisayarlar, PCI Express mimarisi belirtimi ile uyumlu bir depolama bağdaştırıcısı içermelidir. Sabit disk sürücüleri olarak sınıflandırılan sunuculardaki kalıcı depolama aygıtları PATA olmamalıdır. Windows Server 2016, önyükleme, sayfa veya veri sürücüleri için ATA / PATA / IDE / EIDE’ye izin vermemektedir.

 • Minimum: 32 GB

  Bu sürümle kullanılan ağ bağdaştırıcıları aşağıdaki özellikleri içermelidir:

  Minimum:

 • En az gigabit işlem kapasitesine sahip bir Ethernet adaptörü

 • PCI Express mimari özellikleriyle uyumludur.

 • Önyükleme Öncesi Yürütme Ortamı’nı (PXE) destekler.

 • Ağ hata ayıklamasını (KDNet) destekleyen bir ağ bağdaştırıcısı yararlıdır, ancak asgari gereksinim değildir.
  Kurulum ve Kayıt Kurulumdan sonra, yönetici olarak cmd / powershell çalıştırmanız gerekir.Terminal vadede: DISM / çevrimiçi / Set-Edition’da: ServerDatacenter / productKey: CB7KF-BWN84-R7R2Y-793K2-8XDDG / ACCEPTEULA – Deneme için Değerlendirme lisansı değiştirme – Veri Merkezi Online Dism / / Set-Baskı: Serverstandard / ÜrünAnahtarı : WC2BQ-8NRM3-FDDYY-2BFGV-KHKQY / ACCEPTEULA – Deneme Değerlendirme lisansı değiştirme – Standardkomutu yürütmeden sonra beraber etkinleştirebilirsiniz KMSPico Özel gereksinimleri :
 • DVD sürücüsü (işletim sistemini DVD ortamından yüklemeyi düşünüyorsanız) Aşağıdaki öğeler kesinlikle gerekli değildir, ancak belirli özellikler için gereklidir:

 • Güvenli bootTrusted Platform Modülünü destekleyen UEFI 2.3.1c tabanlı sistem ve ürün yazılımı

 • Süper VGA (1024 x 768) veya daha yüksek çözünürlüğe sahip grafik aygıtı ve monitör

 • Klavye ve Microsoft® faresi (veya diğer uyumlu işaretleme aygıtı)

 • İnternet erişimi (ücrete tabi olabilir)

DOWNLOAD

Windows.Server.2016.x64.UNTOUCHED.copy-Wanted

 

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.