NASCAR Heat 3 [CODEX] tek link torrent full indir download

0
309

## Üretici : 704 Oyun Şirketi

## Vendor sitesi : 704 Oyun Şirketi

## Fotoğraflar : Fotoğraflar

## Yorumlar :NASCAR Heat 3’te hiç olmadığı kadar çok yarışmanın daha fazla yolu var! Kendi yarış takımınızı oluşturabileceğiniz ve yepyeni Xtreme Dirt Tour’da yarışabileceğiniz gelişmiş Kariyer Moduna atlayın. Tüm yeni Çevrimiçi Turnuvalar özelliğinde dünyanın en iyi yarışçısı olduğunuzu kanıtlayın. Öykü hikayeleri artık gerçek hayatta olduğu gibi yarış gününde bir şey olabileceği anlamına geliyor! Ayrıca, tüm favorileriniz Split Screen, Challenge, Championship, 40 oyunculu çevrimiçi ve daha fazlası dahil olmak üzere her zamankinden daha iyi ve geri döndü. Toka yukarı! NASCAR HEAT 3, beklediğiniz yarış oyunudur!

• Xtreme Dirt Tour – 3 NASCAR National Serisine (NASCAR Camping World Truck Serisi, NASCAR XFINITY Serisi ve Monster Energy NASCAR Cup Serisi) ek olarak, oyuncular bu yeni kir fantazi serilerinde çamur atabilirler.

• Çevrimiçi Turnuvalar – Günlük ve haftalık turnuvalarda dünyanın dört bir yanından diğerlerine karşı yarışın. Harika bir yarış zamanı belirleyin ve yeteneklerinizdeki Finallere katılmaya hak kazanın. En büyük palavra hakları için desteğinizi kazanın.

• 8 Yeni Palet – 8 tane yeni motor pisti, trafikte yarış pisti dahil olmak üzere Bristol Motor Speedway’de ve NASCAR Heat’in ilk toprak yolu. Son Charlotte Roval düzeni ve elden geçirilmiş ISM (eski adıyla Phoenix) Yarış Pisti de eklendi.

• Daha Derin Kariyer Modu – Tamamen yeni Xtreme Dirt Tour’da kendinize bir isim verin ve NASCAR’ın 3 Ulusal Serisine ilerleyin. NASCAR’ın en büyük takımlarından bazılarıyla sözleşme imzalayabilir veya kendi takımınızı kurabilir, kendi personelinizi kurabilir ve Monster Energy NASCAR Cup Series Championship’i eve getirip getiremeyeceğinizi görebilirsiniz.

• Hikayeler – Yeşil bayrak dalgalarından önce, yarışınızda canlı güncellemeler alın. Teknik bir ihlal için sürücünün arkaya gönderildiğini izleyin. İyi bir hafta sonu geçiren ve kimin mücadele ettiği konusunda güncellemeler alın.

• Racing Line – Practice şimdi en uygun hat üzerinde gerçek zamanlı geri bildirim veren ve mevcut pistinizde çalışacak hız sunan bir yarış çizgisi içerir.

• AI Geliştirmeleri – AI çukur davranışı yenilenmiştir. AI zorluk seviyesi, tüm beceri seviyelerindeki oyunculara bir meydan okuma sağlamak için ayarlanmıştır.

## Изисквания :

Минимални:

OS: Windows 7, 8 ve 10’un 64bit sürümleri

İşlemci: Intel Core i3 530 veya AMD FX 4100

Bellek: 4 GB RAM

Grafik: Nvidia GTX 460 veya AMD HD 5870

DirectX: Sürüm 11

Ağ: Genişbant Internet bağlantısı

Depolama: 16 GB kullanılabilir alan

Ses Kartı: DirectX Uyumlu Ses

Kartları Ek Notlar: Desteklenen Grafik Kartları: AMD HD5870 veya üstü, HD6870 veya daha iyi, HD7790 veya üstü, R7 260 veya üstü, R9 260 veya daha iyi, Nvidia GTX460 veya daha iyisi, GTX560 veya daha iyi , GTX650Ti veya daha iyi GTX750 veya daha iyi, GTX950 veya daha iyi

## Инструкции за инсталация :

1. Запишете на диск или маунтнете с Daemon Tools.

2. Инсталирайте играта.

3. Daha fazla bilgi için CODEX, ve daha fazlası için tıklayınız.

4. Играйте!

Download

NASCAR.Heat.3-CODEX

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.