New Super Mario Bros. (2010) tek link torrent full indir download

0
280

## Üretici : Nintendo

## Web sitesi üreticisi : Üretici

## Fotoğraf : ## Yorumlar : (PC için) yayım sürümünün yılı: 2010 Tür: Arcade / 3D / Çocuklar / For EylemBenzer oyunlar: Mario Kardeşler Arayüz: Rusça (RUS) Çok Oyunculu: Aynı anda en fazla 4 oyuncu

Mario’nun macerası artık PC’de! Nintendo geliştirme ekibi, Super Mario Bros oyunlarında çok oyunculu bir modun uzun süredir hayalini kurmuştur. Nintendo Wii’ye teşekkürler bu rüya gerçek oldu! Artık Mantar Krallığı üzerinde daha önce olduğu gibi seyahat edebilirsiniz, ancak arkadaşlarınızı davet edebilir ve dörtlünün maceralarını seyredebilirsiniz. Oyuna istediğiniz zaman katılın ve bir takımda ya da yarışmaya katılıp katılmayacağınızı – oyunculara karar vermek için. dede Çağrı – Bırak 8 bit Mario için sınıf kez göstereyim, büyükanne çağrı – onları, sen yüksek ruhlu dedem ile başa çıkmasına yardımcı babamı ve annemi diyelim, onu daha hızlı çalışmasını ve daha yüksek atlama bunlardan hangisinin öğrenelim.Herkese seslen, Mario muzafferce geri döndü!

Özellikler: * Bir seferde 4 oyuncuya kadar. * Oyuncular Mario, Luigi ve iki komik kurbağalar; rollerde – Mantar Krallığının tüm rengarenk nüfusu; Konuk yıldızı Mario dinozor Yoshi’nın değişmeyen arkadaşıdır. * Kooperatif ve rekabetçi modların çekici karışımı – bir arkadaşınızın tehlikeli alanların üstesinden gelmesine veya en korkunç tuzaklara girmesine yardımcı olun. * Yönetim, hava akrobasi, istikrarsız platformlar üzerinde denge, arkadaşlarınızla (rakipleri) yardım (müdahale) sağlar. * Yeni öğeler ve yetenekler – Mario-penguen ve bir pervane ile bir takım. * Seviyelerin ortak geçiş sürecinde neşeli muhasebe ve başarıların ve başarısızlıkların izlenmesi.

Oyunu yönetme:

karakter taşıyın – Oklar

Strike (Razbeg) – «Z»

Jump – «X»

Ek atlama (Spinner) – “Uzay”

platformu (ışıklandırmalı) çevirin – «A» ve «D»

Pause – «Enter»

atın bir kabarcık (iki ya da daha fazla oyun zaman) – «F»

Düğme Menüsü:

“+” ve «-» – ve “Shift” «Enter»

«F» ve «V” – “a” ve «B»

, “1” ve “2” – “Z” ve “X”

Not: Wiimote – Düğme Eşleme menüsüne – Wiimote Panel’e giderek kontrolü değiştirebilirsiniz. Ayrıca, oyunda, Gamepad üzerindeki düğmeleri özelleştirebilir veya bilgisayara gerçek bir Wii Konsolu bağlayabilir ve onunla oynayabilirsiniz.

## İndirim : Windows Vista / XP / 7; * İşlemci: Intel Core 2 Duo / AMD Athlon X2; * Bellek: 1 GB; * Ekran kartı: nVidia GeForce 6800 / ATI Radeon X1600; * Ses kartı: DirectX ile uyumludur.

## İsteğe bağlı : Oyunu başlatmak için talimatlar: Uyarı: ISO dosyası monte edilmemelidir! Klasör «yunus 2.0.win32» gidip «Dolphin.exe» dosyayı başlatmak, ardından «Aç …» ve ISO dosyasını seçin, arşiv paketinden çıkarın. Oyunun tadını çıkar! Dekompresyon izinin boyutu 4.43 GB’dir. Bu hile ile oynanır.

Römork:

güzel oyun:)

 

DOWNLOAD

smb.rar

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.