Re-Volt (Revolt RVGL 18.0514a) tek link torrent full indir download

0
324

## Yapımcı : Acclaim Studios London

## Tasarımcılar : Paul Phippen, Simon Harrison

## Site arşivi : http: //web.archive.org/web/*/http: // accl …

## Güncel Geliştirici : RV Team 2010-2018

## Değişiklikler : ## Önceki Kaynak : ( http://rv12.revoltzone.net/rvgl.php ) ## Gereksinimler :Windows 10/8/7 / XP ## Yorum :

Volt Yeniden son derece iyi tasarlanmış ve orijinal, mükemmel oldu görünümlü ve şimdiye kadar herhangi bir rekabet vardır büyük bir yarış oyun. En önemlisi bu değerlendirme için birçok nedenlerin yanı sıra bu tür gösteri için çok düşük sistem gereksinimleri koyardı. Onu iki yıl önce baş ve sistemler ile her durumda alkış eseri öylesine zahmetsizce “galtach” sistem kaynakları olarak tanımlanamaz çıkıyor. göze çarpan hatalar olmaması da oyunun büyük erdemleri biridir.

Grafik açısından sadece abartılardan söyleyebiliriz. Parçanın düzeni sadece bir fikir ve yürütme gibidir.Rakip başlıkları arasında eşsizdir Yeniden Volt etkileyici gösteri yapılmış açık ve kapalı parçaları, inanılmaz sahne, zengin ve canlı renkler Alternatif. otomobillerin küçük boyutu hakkında benim endişe ve otomobil parçalar halinde kırıldı andıran pikselleri hareketli herhangi rotalar kümeleri görmeyi bekler. mükemmel modellenmiştir -kolichkite RC (radyo kontrolü) Her biri eşsiz bir tasarıma ve performansa sahiptir. Ben Yeniden Volt karışan otomobillerin sorusunu açıldı, onlar sayısında 25 olduğunu belirtmek gerekir. Elbette, belki çoğu baştan mevcut değildir bekliyoruz, ancak bunların mutlaka size uygun olanı seçmek mümkün olacak Eğer sekiz ile başlayabilir, çünkü umutsuzluk olmamalıdır . dış görünüşü ve maksimum hız, ivme, en az ağırlık olarak tahrik edilen tekerleklerin, sayısı özelliklerine RC-avtomobilchetata ayırt edici bir ek.Daha büyük kitle Unceasing çarpışmalarda daha az sıkıntı sağlar çünkü Yerçekimleri önemlidir. en kolay kazanabileceği hangi ile ideal model harika ağırlığı, iyi hızlanma ve yüksek maksimum hız ile, ancak Ulaşabildiğiniz sekiz arasında kendisine aramaya kalkmayın.

## Ekstralar :

• çift çekirdekli işlemci (64 bit) için destek
• Geniş Ekranda (düzeltme oranı), 2048×2048 kadar yüksek çözünürlükte
ek parça Koleksiyonu • (seviyeleri) – yüklemek opsiyonel
• nocd fon müziği

## Not : Bu versiyonda ( bazı Doğrudan 3D derleyici kütüphaneleri, grafik kütüphaneleri AÇI ve CPU daha hızlı çalışması ve işlenmesi için DirectX 9 shader ile bir klasör – 18.0514a) geliştirici bir düzine yeni dosyalar eklemiştir.

## Kurulum : Yükleme ve oyuna başlayın. Ek koşular arasında seçim yapabilir.

DOWNLOAD

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.