Skype 6.3.0.582 Final for mac tek link torrent full indir download

0
129


»Ürün Adı: Skype

» Sürüm: 6.3.0.582 Final

»Resmi Web Sitesi: skype.com

» Arayüz: Çok dilli + Bulgar

»Lisans: Ücretsiz

» Açıklama: PC2PC Internet üzerinden çağrı için Skype bir programdır. P2P veri aktarımına dayanarak, iyi bilinen habercilerimizle olduğu gibi, kalıcı bir sunucu bağlantısı gerektirmez. Yırtılmaz, yankısızdır, çok hoş ve sezgisel bir arayüze sahiptir.

Skype, dünya çapında ücretsiz telefon görüşmeleri yapmak için kompakt bir programdır. Skype bile daha iyi ses kalitesi sunarak sıradan telefonları geride bırakabilir. Uygulamanın bir başka avantajı, bir güvenlik duvarı aracılığıyla bile çalışabilmesi ve yapılandırılması gerekmemesidir. Program sizi diğer kullanıcılara bağlamak için bir P2P (eşler arası) yöntemini kullanır. Kullanılan teknoloji oldukça kararlı ve navigasyon çok kolay ve kullanışlı.

Skype, Bulgarca dahil çok dilli bir arayüzle donatılmıştır. Yazarlar, Skype’ın casus yazılım uygulamaları içermediğinden emin olur. Video bağlantısı yapmak da mümkündür.

Buna ek olarak, SkypeOut düşük fiyatlarla dünya çapında sıradan telefonlarla konuşmak için kullanılabilecek ücretli bir hizmettir.

»Sistem gereksinimleri: • 1 GHz Intel işlemci • Mac OS X v10.5.8 (Leopard) veya üstü. • 100 MB boş disk alanı. • Mac’inizde yerleşik bir mikrofon yoksa USB veya normal kulaklıklar. • Harici bir web kamerası kullanıyorsanız sürücüleri indirin. • Sesli çağrılar için, 100 kbps indirme / 100 kbps yükleme ile geniş bant bağlantı öneririz. • Bir video konferans görüşmesi için, her abonenin, konferans video görüşmeleri için aboneliği olan en az bir abone ile birlikte, Windows veya Mac için Skype 5.0 veya webcam ile daha yüksek olması gerekir. En iyi video kalitesi için, 4 Mbps indirme / 512 kbps’ye kadar yükleme ve 1.8 GHz Core 2 Duo işlemciye kadar yüksek hızlı geniş bant internet bağlantısı öneririz. Minimum teknik gereksinimler, 512 kbps indirme / 128 kbps yükleme ve 1 GHz bilgisayardan yüksek hızlı geniş bant internet bağlantısıdır.»Nasıl kurulur: – İndirilen dosyaya çift tıklayın ve Skype simgesini uygulama klasörüne sürükleyin.

Download

Skype

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.