TechSmith Camtasia Studio v9.0.1 TEK LİNK TORRENT FULL İNDİR DOWNLOAD

0
437

TechSmith Camtasia Studio v9.0.1 TEK LİNK TORRENT FULL İNDİR DOWNLOAD

## Üretici : TechSmith

## Üretici firma : İmalatçı

## Açıklama :Camtasia Studio çeşitli video formatlarında ekran eylemleri kaydetmek için güçlü bir araçtır, video düzenleme yeteneği vardır, dahili Macromedia Flash ve video oynatıcı. Program eylemleri yakalar ve Windows sistem üzerinde ekranın herhangi bir yerindeki, daha sonra video aşağıdaki biçimlerde kaydedilebilir sesler – AVI, SWF, FLV, MOV , WMV, RM, GIF, CAMV. Ayrıca, her video yerleşik bir oyuncu içerecek bir yürütülebilir EXE dosyasına derlenebilir. Tek tek personel ile çalışabilecek etkileri sayısını, nalagate izni verir, eğitim, eğitim, uzaktan eğitim, ürün tanıtımları, satış sunumları ve daha fazlası için kayıt, düzenleme ve yayınlama yüksek hassasiyet, sıkıştırılmış videoyu kolaylaştırır. Güzel ve kolay bir kullanıcı arayüzüne sahiptir.

## Kurulum :

\ Windows \ System32 \ sürücüleri: 1. programını kurmadan önce, C gidin \ vb \ içinde aşağıdaki satırları ekleyerek, ana ve dosyayı açın:

127.0.0.1 www.techsmith.com

127.0.0.1 activation.cloud .techsmith.com

127.0.0.1 oscount.techsmith.com

127.0.0.1 updater.techsmith.com

127.0.0.1 camtasiatudi.techsmith.com

127.0.0.1 cloud.cloudapp.net

127.0.0.1 assets.cloud.techsmith.com

Kopya KeyGen 2. dizin dosyasını “C: \ ProgramData \ TechSmith \ Camtasia Studio 9 \”

3. nesil sonra, orijinal “RegInfo.ini” üzerine yazarak bir dosya oluşturacaktır

anahtarları oluşturduktan sonra 4. Eğer “Salt Okunur” dosyasını yapabilirsiniz. Bu, Özellikler> Nitelikler> [X] Salt Okunur verilerek yapılır. Burada dizin ve dosya özelliklerinin yolunu kontrol edebilirsiniz .

5. Bitti! Sen çalıştırmak ve programını kullanabilirsiniz

: ÖNEMLİ olursa olsun dışa istediğiniz formatı, projeyi uygulayacak yine bir proje ihraç size programın kayıtlı olmadığı bir hata verecektir zaman ama.

DOWNLOAD

TechSmith Camtasia Studio v9.0.1

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.