The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition [SKIDROW] tek link torrent full indir download

0
192

## Производител : CD Projekt RED

## Сайт на производителя : CD Projekt RED

## Снимки от играта : Снимки

## Коментар : Oyuncunun RIVIA, profesyonel canavar avcısı, bir Witcher Geralt’ın olduğunu. Temeria’yı yutmuş olan siyasi kargaşaya karışan Geralt, Ateşli Gül Tarikatının isyanını bastırdı. Kısa bir süre sonra Kral Foltest’in hayatını kurtardı, krallık bir büyücü gibi suikastçı tarafından saldırıya uğradı. Kral korur, Foltest krallığına barış getirmeye çalışırken onun koruması olarak hizmet eder. Emir’in son kaleleri kraliyet ordusuna ulaştı, ama bir görev daha kaldı – Barones La Valette onun ayrılışını alemden ilan etti ve kalesi alınmalıydı. Suikast girişiminden bir ay sonra, Foltest’in orduları La Valette Kalesi’nin kapılarında durup son bir saldırıya hazırlanıyor. Hala Foltest’in yanında, Geralt aralarında gizemli suikastçının kökenini ve kimliğini keşfetmek için kişisel arayışına başlayamaz…

Yeni, son derece modern REDengine, The Witcher 2: Kings Assassins, hem güzel grafiklere hem de sofistike özelliklere sahip. Oyun mekaniği, oyuncuları bir video oyununda yaratılan en canlı ve inandırıcı dünyaya çekmek.

Gerçekçi, doğrusal olmayan oyun anlatımı için yeni standartlar tanımlayan The Witcher 2, konsollarda yayınlanmış en karmaşık ve benzersiz RPG’lerden birini üretmek için olgun, düşündürücü bir masal anlatıyor. Destansı hikayesine ek olarak, oyun dinamik aksiyon ve taktik derinliği benzersiz bir şekilde birleştiren karmaşık bir savaş sistemine de sahip.

İlk ödüllü PC sürümü ile karşılaştırıldığında, Enhanced Edition birçok yeni ve heyecan verici içeriğe sahip:

 • Ek oyun saatleri: Önceden görülmemiş yerlere yerleştirilen yeni büyük maceralar, hikayeyi genişletmek ve yeni karakterleri, gizemleri ve canavarları tanıtmak.

 • Yeni Oyun Giriş ve sinema: Tüm yeni animasyonlar ve kesilmiş sahneler, Aedirn Kralı Demavend’in suikastını tasvir eden yeni, üç buçuk dakikalık bir sinematik gibi.

 • BAFTA Ödülü sahibi ve Akademi Ödülü adayı Tomasz Baginski, bu önemli tarihi olayı hayata geçirerek The Witcher 2’de anlatılan öykünün sahnelerini hazırlıyor.

 • Aşağıdakiler dahil PC oyununun 2.0 sürümünde sunulan tüm güncel DLC ve iyileştirmeler:

 • Arena Mode – oyuncuların sonsuz düşman dalgalarına karşı savaşmalarına ve dövüş becerilerini test etmelerine olanak tanıyan bir arcade modudur. Oyuncular, forumlara ya da Facebook’a yüksek puanlar yükleyerek kendi sonuçlarını arkadaşlarıyla paylaşabilirler.

 • Yeni, kapsamlı bir eğitim sistemi – oyuncuların oyun dünyasına ve Geralt’ın maceralarına yavaş yavaş ve pürüzsüz bir şekilde dalmalarını sağlar.

 • Karanlık Mod – karanlık oyuncular için tasarlanmış, karanlık temalı eşyalar ile bir zorluk seviyesi. Bu zorluk seviyesinde, savaş hazırlıklarına, savunma manevralarına ve fırsatçı saldırılara daha da fazla önem verilmektedir.

 • MP3 formatında resmi film müziği.

 • Dünya Haritası – Oyunun dünyasının bir haritası.

 • Görev El Kitabı – acemi ve deneyimli rol oynayan hayranları için Witcher 2 görev el kitabı.

 • Oyun El Kitabı – Başlamanıza yardımcı olacak bir yönetici ve arayüz açıklaması.

  ## Sistem Gereksinimleri :

  Minimum Gereksinimler:

  İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7

  İşlemci: Intel 2.2 GHz Çift Çekirdekli veya AMD 2.5 GHz Çift Çekirdekli

  Bellek: 1,5 GB (Win XP), 2GB (Win Vista / Win 7)

  Ekran Kartı : GeForce 8800 (512 MB) veya Radeon HD3850 (512 MB)

  Boş disk alanı: 16 GB

  ## Kurulum :

  Daemon Tools ile diskin veya mauntnete 1. Tutanak.

  2. Oyunu yükleyin.

  3. Oyna!

  Oyun kendi kendine yeten!

  DOWNLOAD

  The.Witcher.2.Assassins.of.Kings.Enhanced.Edition-SKIDROW

 

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.