WinRAR 5.50 Beta TEK LİNK TORRENT FULL İNDİR DOWNLOAD

0
222

WİNRAR ile ilgili görsel sonucu

WinRAR 5.50 Beta TEK LİNK TORRENT FULL İNDİR DOWNLOAD

»Ürün adı: WinRAR

» Versiyon: 5.50 Beta 6

»Dil: Türkçe

» Resmi site: RARLAB

»Değişiklikler: Neyin Yeni » Lisans: EUR 30 »OS: Windows Tümü » Açıklama:

WinRAR en çok kullanılan ve en popüler arşivlerden biridir, neredeyse tüm arşiv formatlarını destekler.Program böyle en popüler formatlarda arşivlerin oluşturulması (RAR, ZIP, vs.) gibi arşivler ile çalışmak için gereken her şeyi sunuyor., Ambalajın açılması, arşiv parçalarından ayrılması / eklemek şifre ile arşiv korumak bir arşiv bilgi kaldırılması Bozuk arşivleri onarma, kendini imha eden arşivleri oluşturma ve daha fazlası. Belki de en iyi sıkıştırma ve hız sunar. Windows Gezgini ile bütünleşir. Arayüzü çeşitli temalarla oluşturulabilir.

»Program yetenekleri:

• WinRAR orijinal bir sıkıştırma algoritması sunar. Diğer PC yedekleme araçlarına, özellikle çalıştırılabilir dosyalara, nesne kitaplıklarına, büyük metin dosyalarına vb. Daha yüksek bir sıkıştırma derecesi sağlar.

• WinRAR, özellikle özel ortam verileri için optimize edilmiş ek bir sıkıştırma algoritması sunar.

• WinRAR, yaklaşık 9000BB’ye kadar dosya ve arşivleri destekler. Arşivlenen dosyaların sayısı tüm pratik amaçlar için sınırsızdır.

• WinRAR RAR ve ZIP arşivleri için tam destek sağlar ve 2,0 paketten CAB, ARJ, LZH, TAR, GZ, ACE, UUE, BZ2, JAR, ISO, Z, 7Z arşiv.

• WinRAR, NTFS dosya güvenliği ve veri akışlarını destekler.

• WinRAR, klasik Windows grafiksel etkileşimli arayüzünün yanı sıra bir komut arabirimi sunar.

küçük dosya çok sayıda açılan, özellikle daha geleneksel yöntemlere göre% 50 – • WinRAR% 10 sıkıştırma oranı yükseltmek ‘katı’ arşiv oluşturmak için işlevselliği sağlar.

• WinRAR, gömülü ve harici SFX modülleri kullanarak SFX arşivlerini oluşturma ve değiştirme becerisi sunar.

• WinRAR, SFX gibi çok ciltli arşivler oluşturma olanağı sunar.

• WinRAR şifre, dosya ekleme ve dosya yorumları gibi çeşitli servis özellikleri sunar. Fiziksel olarak hasar görmüş arşivler bile tamir edilebilir ve istenmeyen değişiklikleri önlemek için arşiv kilitlenebilir. Ek güvenlik bilgisi ek güvenlik için eklenebilir ve WinRAR, bilgileri son güncellemeden ve arşivin isminden korur.

»Not: konu yardımcısı Final tanıma WinRAR 5.50 ötesine bozuldu, örneğin bir şifre oluşturma eksikliği gibi tüm temel fonksiyonları, işe yaramaz, hangi kararlı neredeyse iki ay açıkladı, SFX arşiv eksikliği ters sıralar toparlanma yüzdelerini karşıya Kayıt, varsayılan olarak yanlış yapılandırılmış.

»Kurulum yöntemi: torrent’e 64 ve 32 bit versiyonları dahildir. Kurulum sırasında, program otomatik olarak aynı yükleyici klasöründe bulunan kayıt anahtarını alacaktır.
Başka bir yol:
1) WinRAR’ı kurun ve kapatın.
2) “rarkey.rar” ı çift tıklayın ve kapatın.

DOWNLOAD

WinRAR 5.50 Beta 6

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.